PYRODO.SK / predaj zábavnej pyrotechniky

0911 451 990
Dolné Orešany 337
ohnostroj trnava

SME PYRODO.SK

Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti predaja zábavnej pyrotechniky a realizácii ohňostrojov. Na základe živnostenského oprávnenia je našim zámerom ponúknuť všetkým našim zákazníkom široký sortiment kvalitnej , cenovo atraktívnej a hlavne bezpečnej (certifikovanej) zábavnej pyrotechniky. Vsadili sme preto na vysoko-kvalitné produkty, odborne vyškolený personál, široký sortiment za rozumne ceny. PYRODO.SK je predajca s celoslovenským pôsobením, s dvomi formami predaja (malo / veľkoobchod) s dôrazom pre región Trnava.

Zábavná pyrotechnika sa stala neoddeliteľnou súčasťou osláv nielen Vianoc, Silvestra a Nového roku, ale aj iných udalostí a sviatkov počas celého roka. Od doby, keď jediným symbolom Vianoc v oblasti zábavnej pyrotechniky boli len vianočné prskavky sa na našom trhu veľa zmenilo a obľubu u spotrebiteľov si našli kompaktne batérie, rakety, rímske sviece, fontány, dymovnice, ale aj ostatná zábavná pyrotechnika 1.,2. a 3. kategórie. Kombináciou týchto výrobkov vzniká jedinečná svetelná show, ktorá rozžiari nočnú oblohu tisíckami svetiel a farieb. Ide o umenie trvajúce niekoľko minút či sekúnd, avšak prinášajúce nezabudnuteľné zážitky.

Všetky naše výrobky, ktoré ponúkame plne vyhovujú bezpečnostným a legislatívnym predpisom podľa EU noriem vzťahujúcich sa k predaju zábavnej pyrotechniky.

Kontaktujte nás, radi dohodneme obchodné podmienky

Zanechajte Vaše telefónne číslo a email, ihneď Vám zavoláme a dohodneme obchodné podmienky na odber zábavnej pyrotechniky.

PYRODO.SK 2015. All Rights Reservedweb: fg Ateliér